יום שישי, 5 בנובמבר 2010

בגידה ויעוץ משפטי


בגידה ויעוץ משפטי

חשד לבן זוג בוגד / בוגדת ? לפני הכל פנו ליעוץ משפטי אצל מומחים בתחום.

מאת:גט אפ : גירושין - מרכז מידע

ניתן לעשות בידיעת בגידה שימוש אסטרטגי וטאקטי שיקנה לכם יתרון עצום בהליך גירושין . שימו לב להמלצות הבאות: 

א. אל תרוצו לחוקר פרטי – מעבר לידיעה עצמה שבן/בת הזוג בוגד בכם, לא בכל מקרה לתפיסת בגידה יש משמעות משפטית. חוקר פרטי יציע לעיתים קרובות מעקב יקר וארוך, כאשר לא פעם ניתן לדעת בוודאות אם היתה בגידה באמצעים אחרים. יעוץ משפטי מקצועי בענין יבהיר לכם מה רמת הוודאות לה אתם זקוקים ויבהיר לכם אילו ראיות תוכלו להציג בבית המשפט לענייני משפחה או בבית הדין הרבני .

ב. אל 'תרוצו' לבית הדין הרבני – גם אם ידוע לכם בוודאות שבן או בת הזוג בגדו בכם, לעיתים פניה לבית הדין הרבני , תגרום לכם נזק. רק על קצה המזלג נציין כי לעיתים בן או בת הזוג הבוגדים ישמחו להתגרש , ופניה מצידכם לבית הדין הרבני עם עילת בגידה תעניק להם את הגירושין על מגש של כסף. מסיבה זו ומאוד סיבות רבות ואחרות, אנו שבים וממליצים לא לעשות צעד כלשהו לפני שפניתם ליעוץ משפטי.

ג. אל תחשפו את כל הקלפים – בגידה היא קלף שצריך לדעת כיצד לשחק בו. שימוש בקלף לפני הזמן יגרום לכם להפסיד יתרונות טאקטיים רבים.

ד. חושדים בכם ? לפני שאתם נתפסים יש כמה פעולות שכדאי לעשות על מנת לא לעמוד בפני שוקת שבורה לאחר שנתפסתם בבגידה . בפגישת יעוץ נציג בפניכם את קשת האפשרויות העומדות בפניכם ונציע מספר דרכי פעולה.

תגובה 1:

  1. קריאת ההמלצות מה לעשות ומה לא באם בגדת ונבגדת, מוכיחים רק דבר אחד : עניין של בגידה = כאב ראש גדול. חוץ מזה מה לגבי ההסכם ממון ? מה הגורל של אותו הסכם ?

    השבמחק

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...